VÝHODY NÁKUPU V INTERNETOVOM OBCHODE PRIEMTO.SK

 1. NÍZKA CENA
  Internetový obchod golasady.sk prevádzkuje jedno z najväčších železiarstiev v žilinskom regióne, takže Vám vieme garantovať naozaj výhodné ceny.
   
 2. VYSOKÁ KVALITA
  Prístroje v ponuke dodávajú poprední svetoví výrobcovia s dlhoročnou tradíciou, takže na rozdiel od lacného čínskeho dovozu ponúkaného v hypermarketoch, sa môžete spoľahnúť, že majú dlhšiu živostnosť a spoľahlivosť.

   
 3. VEĽKÝ VÝBER A PODROBNÉ INFORMÁCIE O TOVARE
  Sme špecializovaný obchod, preto si dávame záležať na tom, aby bola naša ponuka čo najpestrejšia a zároveň obsahovala len kvalitný a spoľahlivý tovar.


   
 4. SPOĽAHLIVOSŤ A RÝCHOSŤ DODANIA
  Disponujeme vlastnými skladovacími priestormi a väčšinu tovaru v ponuke máme priamo skladom, takže sme schopní tovar expedovat v čo najkratšom čase od potvrdenia Vašej objednávky. Skladovú dostupnosť je možné vidieť pri každom výrobku. V prípade, že je tovar nutné objednať, naši pracovníci Vás budú včas informovať o dodacej lehote.
   
 5. VRÁTENIE NEVYHOVUJÚCEHO TOVARU, BEZPROBLÉMOVÉ REKLAMÁCIE
  Nevyhovujúci tovar nám môžte bez udania dôvodu do 7 dní vrátiť a na zlý tovar si môžete uplatniť reklamáciu počas celej záručnej lehoty.
   
 6. NAŠA STABILITA JE VAŠA ISTOTA
  Spoločnosť TABAČIK - PRIEMTO s.r.o.  ako prevádzkovateľ internetového obchodu www.golasady.sk pôsobí v oblasti predaja profesionálneho ručného náradia a nástrojov už od roku 1992. Máme bohaté 23 ročné skúsenosti v obore, kvalifikovaný personál a nadštandardné obchodné vzťahy s dodávateľmi.

  Do ponuky zaraďujeme len vyberaný sortiment, ktorý je osvedčený a odskúšaný na Slovensku. 

  Golasady.sk je vytvorený a spravovaný spoločnosťou MaM Multimedia, s.r.o., ktorá má dlhoročné skúsenosti s prevádzkovaním internetových stránok a obchodov. Je technickým garantom jednoduchého, spoľahlivého a bezpečného nakupovania.
Veríme, že o kvalite našich služieb sa presvedčíte aj vy a náš obchod si rýchlo obľúbite.
 

 


© 2012 - 2024 Golasady.sk, vytvorilo MaM Multimedia, s.r.o.
prihlásiť sa Zabudol som heslo